اشکاف

No posts found!

یکی از دغدغه های که بانوان دارندبه کار بردن اشکاف  است.

ما در سایت  choopar.ir مجموعه ای از مدل های اشکاف  از جنس MDF و چوب را برای شما تهیه کرده ایم تا بتوانید به راحتی اشکاف مورد نظر خود را تهیه کنید.

در انتخاب اشکاف معمولا سوالاتی برای ما پیش می آید مانند :

اشکاف لباس از مواد و اجناس گوناگونی مانند چوب ، پلاستیک و فلز ساخته شده اند که از بین این اجناس بهترین گزینه اشکاف  چوبی است . اشکاف های چوبی نیز از لحاظ جنس و کیفیت درجات و سطوح متفاوتی دارند که در چوپر بهترین نوع آن اراده می شود.

اشکاف ها از نظر جا، قسمت های داخلی و همچنین سبک ها، بسیار متنوعند . شما می توانید با توجه به نیازتان و هزینه ای که در نظر گرفته اید و شکل، اندازه و سایر خصوصیاتی که مد نظر دارید، نمونه مورد نظر خود را انتخاب کنید تا برای شما بسازند. سبک اشکاف را نیز بر اساس سبک دکوراسیون اتاقتان که می خواهیداشکاف را در آن جای دهید، انتخاب کنید.

قبل از اینکه اقدام به زدن اشکاف نمایید ، ابتدا جایی که می خواهید اشکاف را در آنجا قرار دهید را بسیار دقیق اندازه گیری کنید تا اشکاف کامل و بدون کم و کاست در جایی که برایش در نظر گرفته شده قرار بگیرد . اگر جای اشکاف  کوچک و یا بزرگ باشد ، سبب نا زیبا شدن اتاق و دکوراسیون داخلی می شود. اگر مکانی برای تعبیه کمد لباس در دیوارهای خانه ی شما تعبیه نشده یا قصد ندارید از تورفتگی موجود در دیوار برای قرار دادن اشکاف استفاده کنید.

قبل از خرید اشکاف، بررسی لولاها ، کشوها و قفل در جالباسی ضروری است . پس در هنگام تحویل ، کشوها را بیرون بکشید تا دریابید که کشوها راحت باز و بسته می شوند یا خیر . همچنین نحوه بسته شدن و قفل شدن درهای جالباسی را نیز دقت کنید.