سفارش

1 قوانین و مقررات
2 مشخصات فردی
3 سفارش کالا
4 آدرس
 • قوانین و مقررات فروشگاه چوپر

  استفاده شما از وبسایت فروشگاه اینترنتی چوپر به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه منظور از «فروشگاه چوپر» وبسایت «فروشگاه اینترنتی چوپر» به آدرس اینترنتی choopar.ir می باشد. قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده از خدمات و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام خرید از فروشگاه وارد نموده اید. فروشگاه چوپر به دلیل بروزرسانی های مختلف در هر زمان ممکن است متن این بیانیه را تغییر دهد لذا خواهشمند است جهت اطمینان از رضایت بخش بودن هرگونه تغییرات، این صفحه را به صورت دوره ای بازدید نمایید.

  لزوم صحت اطلاعات وارد شده

  اطلاعات درخواست شده از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام به شرح زیر است:

  • هویت : نام و نام خانوادگی
  • تماس : شماره تلفن و آدرس ایمیل
  • ارسال : آدرس و کد پستی

  کاربران هنگام خرید از وبسایت می بایست اطلاعات بالا را کامل و صحیح وارد نمایند و بدیهی است مسؤولیت مسائل و مشکلاتی که در اثر نقص و اشتباه در اطلاعات وارد شده به وجود آید به عهده ی مشتری خواهد بود

   

  موارد استفاده از اطلاعات کاربران

  اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود

  • بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران
  • بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
  • ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه

  امنیت اطلاعات کاربران

  فروشگاه چوپر متعهد می گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی کاربران تمام تلاش خود را به کار بندد. به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران، تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات به کار بندد.

  اطلاعات شخصی شما هرگز به فروش نرسیده و همچنین بدون اجازه ی شخصی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

   

  خدمات و محتویات فروشگاه چوپر برای استفاده ی شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت متعلق به فروشگاه چوپر می باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده ی غیر تجاری از محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از سرویس ها و اطلاعات وبسایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید می بایست از طریق info@choopar.ir اجازه ی کتبی کسب نمایید.

  ممکن است فروشگاه محصولات خود را بنا به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغییر داده و حق تغییر شرایط این محصولات نیز برای ما محفوظ خواهد بود.

   

  ضمانت ۷ روز بازگشت کالا

  بازگشت کالا غیر از حالتی که

  • مغایرت در اطلاعات وارد شده در سایت با کالای تحویل شده
  • بررسی کیفیت و سلامت محصول

   

  فروشگاه چوپر برای جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان خود را ملزم به رعایت دقت کامل در بازبینی سفارشات و کیفیت کالاهای آماده شده برای ارسال به مشتری می نماید تا تجربه ی لذت بخش از خرید با قیمت مناسب و کیفیت برند اصلی چوپر را برای همه ی مشتریان فروشگاه خود فراهم نماید.

   

 
صنایع چوپر