تولیدات چوپر در مشهد
انتخاب چوب مناسب و محافظت از آن برای ساخت درب تمام چوب
اکتبر 14, 2018
نمونه کارهای چوپر
ویژگی کمد دیواری مناسب چیست ؟
اکتبر 16, 2018

۶ نکته برای خرید مبلمان مناسب دکوراسیون منزل

 • تعیین ابعاد و اندازه نشیمن قبل از خرید مبل راحتی

 • اگر نشیمن بزرگی دارید، باید تصمیم بگیرید می خواهید دقیقا چه مقدار از آن را با مبل پر کنید. آیا می خواهید مبل و صندلی بیشتر یا میز قهوه خوری در آن قرار دهید؟ اگر پاسخ تان مثبت است، یک مبل راحتی ساده یا یک کاناپه ی L شکل شاید بهترین گزینه باشد. اگر می خواهید مبل تان نقطه ی کانونی نشیمن تان باشد، مبل هایی انتخاب کنید که دور تا دور فضا چیده می شوند، فضای زیادی اشغال می کنند و جای زیادی برای نشستن فراهم می کنند.

 
انتخاب مبل مناسب

 • مشخص کردن جهت قرارگیری مبل و کاناپه در دکوراسیون نشیمن

  نظم بخشی موفق یک نشیمن با تعیین سبک زندگی شما شروع می شود. بیشترین استفاده ی شما از آن فضا چیست؟ آیا دوست دارید در مقابل تلویزیون لم دهید؟ جهت مبل تان را متناسب با آنچه می خواهید تنظیم کنید. اگر اهل بازی کردن و دورهمی هستید، مبلمان تان را به صورت نیم دایره یا دایره حول یک میز مرکزی بچینید.
 
انتخاب مبل مناسب

 • مناسب ترین شکل مبلمان برای دکوراسیون اتاق

  حال که کاربرد مبل تان مشخص شد، زمان آن است که تعیین کنید چه شکلی از آن برای فضای شما مناسب است. برای مثال یک مبل L شکل گزینه ی بسیار مناسبی برای فضاهای باز است که نیاز به تفکیک دارند – مانند تفکیک نشیمن از غذاخوری.

 • انتخاب روکش مبل مناسب برای دکوراسیون منزل

  در هنگام انتخاب روکش مبل زیبایی مهم است اما کارآیی در اولویت قرار دارد. بسیاری از ما علاقه مندیم در یک مبل راحتی چرم مخملی سفید رها شویم – این مبل ها بسیار باشکوه اما در عین حال حساس هستند. در صورتی که حیوان خانگی یا فرزند کوچک دارید، چرم مخملی به دلیل آسیب پذیری زیاد، گزینه ی مناسبی نیست.
 • انتخاب سبک مبل متناسب با سبک دکوراسیون منزل

  همیشه مبلمانی انتخاب کنید که به صورت طبیعی با سبک دکوراسیون منزل شما هم خوانی داشته باشد. اگر سبک منزل شما مدرن و براق است، مبلی با خطوط صاف و رنگ های متناسب انتخاب کنید.
 • انتخاب رنگ مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل

  روکش کردن دوباره ی مبلمان یک راه حل ارزان برای کسانی است که می خواهند تحولی در دکوراسیون و مبلمان خود ایجاد کنند.
 
انتخاب مبل مناسب

دیدگاه ها بسته شده است

صنایع چوپر