تشک خواب

ویژگی تشک خوب ونگهداری ان

ویژگی تشک خوب ونگهداری ان
تشک خواب در مشهد

راهنمای برای خرید یک تشک خوب

اگر به تازگی به دنبال یک تشک جدید هستید ، احتمالاً متوجه شده اید که تعداد گزینه ها می تواند گیج کننده باشد. یک راه مفید برای بدست آوردن اطلاعات این است که با انواع تشک شروع کنید.

تقریباً همه تشک ها را می توان یکی از پنج نوع آن تشخیص داد – فوم ، داخلی ، ترکیبی ، لاتکس یا روکش. Innerprings شناخته شده ترین و به طور سنتی اصلی ترین پایه در خانه ها در سراسر کشور بود. در سالهای اخیر ، محبوبیت انواع تشک افزایش یافته است.

این نوع دیگر تشک ها عمدتا با ارائه عملکرد پویاتر ، دامنه خود را گسترش داده اند. آنها همچنین با رشد صنعت تشک های آنلاین مقرون به صرفه تر و در دسترس تر شده اند.

دانستن اصول اولیه سرویس خواب استاندارد در مورد هر یک از این انواع می تواند به عنوان پایه ای باشد که می توانید جستجوی بهترین تشک را بر اساس آن ادامه دهید.

اجزای تشیکل دهنده تختخواب


1.فوم

 این تشک ها کاملاً با فوم و بدون سیم پیچ ساخته شده اند. آنها تمایل به ایجاد کانتور بالاتر از حد متوسط ​​برای بدن ، کاهش فشار و انزوا در حرکات دارند و آنها را برای خوابیدن و زوج های جانبی مناسب می کند. در میان فوم هایی که در این تشک ها استفاده می شود ، فوم مموری بیشتر شناخته شده است.

 

Innerspring.2

یک تشک داخلی دارای سیستم پشتیبانی مبتنی بر سیم پیچ و چند لایه دیگر است. در حالی که سیم پیچ ها پشتیبانی خاصی را ارائه می دهند ، اغلب داخلی آن فاقد فشار است. سطح خواب آنها بلندتر است و انزوا حرکتی محدودی دارد. با قیمت پایین تر ، اینها بیشتر در بین خریداران ارزان قیمت محبوب هستند.

3.ترکیبی

هیبریدها دارای دو عنصر اصلی هستند: یک هسته پشتیبانی داخلی و یک سیستم فوم راحت. لایه های راحتی می تواند شامل فوم یا لاتکس باشد ، و گاهی اوقات حتی شامل یک لایه کوتاهتر از سیم پیچ ها (که به آنها میکرو کویل می گویند) می شود. این تشکها ترکیبی از جهش و کانتور با احتباس حرارت کم را ارائه می دهند و بسته به نحوه ساخت آنها می تواند برای خواب در هر موقعیتی مناسب باشد.

4.لاتکس

وقتی تمام لایه های تشک با لاستیک لاتکس ساخته می شوند ، برخی آن را یک تشک تمام لاتکس یا لاتکس واقعی می نامند. برای سادگی ، ما فقط از عبارت تشک لاتکس استفاده می کنیم. اینها جهش بالا و دوام با کانتور متوسط ​​را ارائه می دهند. هنگامی که با لاتکس طبیعی و ارگانیک تهیه می شوند ، در بین خریداران آگاه به محیط زیست بهترین انتخاب هستند.

5.ایرباد

تخت های هوایی با یک محفظه هوا به عنوان هسته پشتیبانی آنها ساخته می شوند. یک پمپ – که توسط تلفن هوشمند یا ریموت کنترل می شود – در تشک تعبیه شده است تا با فشار یک دکمه هوا را اضافه یا خارج کند ، و به خواب آورندگان حداکثر انعطاف پذیری را می بخشد. زوج ها عاشق تختخواب هستند زیرا هر طرف می تواند در سطح سفتی متفاوتی تنظیم شود


چگونه می توانید تشک خود را در شکل خوب طولانی تر نگه دارید؟

ما ده راه برای محافظت از سرمایه گذاری شما با مراقبت از تشک و جلوگیری از حوادث قبل از وقوع آنها را گردآوری کرده ایم.

ویژگی تشک خوب ونگهداری آن

فروشگاه چوپر7 روش برای یک تشک خوب و نحوه نگه داری شما با مراقبت از تشک و جلوگیری از حوادث قبل از وقوع آنها را گردآوری کرده ایم.


#ویژگی تشک خوب ونگهداری ان

1. مطمئن شوید که تشک شما به درستی پشتیبانی شده است.

ویژگی تشک خوب ونگهداری ان

در حالی که ممکن است همیشه نیازی به خرید فنر جعبه ای یا پایه با یک تشک خواب جدید نداشته باشید ، مطمئن شوید که تشک شما از نوع مناسب پشتیبانی برخوردار است.

2. از ابتدا از محافظ تشک استفاده کنید.

محافظ تشک

یک محافظ تشک خوب وبا کیفیت محافظ ضد آب بودن برای محافظت در برابر نشت و حوادث ارائه می دهد و همچنین میزان گرد و غبار ، زباله ها و کثیفی های را که روی تخت شما قرار می گیرد کاهش می دهد

3. ملحفه های تخت را به طور مرتب بشویید.

شست وشویی تشک خواب

طبق نظر اکثر متخصصان نظافت ، ملحفه و پتو به طور ایده آل باید هر هفته تا هر دو هفته شسته شود. حتی هنگام استفاده از محافظ تشک ، تمیز نگه داشتن ملحفه ها همچنان مهم است. محافظ تشک نیز باید گهگاه طبق دستور سازنده شستشو شود

4. تشک را به طور مرتب بچرخانید.

تشک خواب

هر دو تا شش ماه یکبار تشک را 180 درجه از سر تا پا بچرخانید. این امر به ویژه در چند سال اول اهمیت دارد زیرا شما در حال جلوگیری ازشکستن تشک هستید.

5. پرش روی تخت ممنوع!

پرش ممنوع
ویژگی تشک خوب ونگهداری آن

اگر روی تشک سخت باشید ، پایه ها ، قاب ها و حتی فومها همه می توانند سریعتر فرسوده شوند.

6. هنگام حمل ونقل مراقب باشید

حمل تشک
ویژگی تشک خواب ونگهداری آن

تشک را درکیف مخصوص قرار دهید (مانند تصویربالا)و یابا نوار چسب آن را محکم کرد و خاک و آب را از تختخواب دور نگه داشت و همچنین از خراشیدگی جلوگیری می کند.

7. دستورالعمل های نظافت سازنده را دنبال کنید.

نظافت
ویژگی تشک خواب ونگهداری آناگرچه انواع مختلف و مارک های تشک می توانند در مراقبت و نگهداری تا حدودی متفاوت باشند ، اما اصول اولیه یکسان است. در اصل ، تختخواب را تمیز نگه دارید،

یک تشک خوب و نحوه نگه داری

در نتیجه

طول عمر تشک به عوامل زیادی بستگی دارد ، اما رعایت این بهترین این شیوه ها می تواند به شما اطمینان دهد که سالها از خواب سالم لذت می برید و تخت خواب شما تا آنجا که ممکن است ادامه دارد.

!بدانید که 10 سال ضمانت روی تشک شما یک استاندارد صنعتی محسوب می شود.!

 

تخت خواب استاندارد

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *