کمد

یکی از دغدغه های که بانوان دارند خرید کمد و کمد دیواری است.

ما در سایت  choopar.ir مجموعه ای از کمد از جنس MDF و چوب را برای شما تهیه کرده ایم تا بتوانید به راحتی کمد مورد نظر خود را تهیه کنید.

در خرید کمددیواری معمولا سوالاتی برای ما پیش می آید مانند :

  • آیا کیفیت یا جنس کمد مهم است ؟
  • سبک کمد را بر چه اساس انتخاب کنیم؟
  • آیا اندازه و سایز کمد اهمیت دارد؟
  • کیفیت قسمت های داخلی کمد مهم است؟
  • چگونه نوع کمد خودرا مشخص کنیم؟

کمد لباس از مواد و اجناس گوناگونی مانند چوب ، پلاستیک و فلز ساخته شده اند که از بین این اجناس بهترین گزینه کمد چوبی است . کمدهای چوبی نیز از لحاظ جنس و کیفیت درجات و سطوح متفاوتی دارند که در چوپر بهترین نوع آن اراده می شود.

کمدها از نظر جا، قسمت های داخلی و همچنین سبک ها، بسیار متنوعند . شما می توانید با توجه به نیازتان و هزینه ای که در نظر گرفته اید و شکل، اندازه و سایر خصوصیاتی که مد نظر دارید، نمونه مورد نظر خود را انتخاب کنید تا برای شما بسازند. سبک کمد را نیز بر اساس سبک دکوراسیون اتاقتان که می خواهید کمد را در آن جای دهید، انتخاب کنید.

قبل از اینکه اقدام به خرید کمد نمایید ، ابتدا جایی که می خواهید کمد را در آنجا قرار دهید را بسیار دقیق اندازه گیری کنید تا کمد کامل و بدون کم و کاست در جایی که برایش در نظر گرفته شده قرار بگیرد . اگر جای کمد کوچک و یا بزرگ باشد ، سبب نا زیبا شدن اتاق و دکوراسیون داخلی می شود. اگر مکانی برای تعبیه کمد لباس در دیوارهای خانه ی شما تعبیه نشده یا قصد ندارید از تورفتگی موجود در دیوار برای قرار دادن کمد استفاده کنید ، می توانید از کمدهای متحرک آماده ای که در طرح های مختلف موجود هستند، استفاده کنید. این نوع از کمدها را می توانید متناسب با فضای مورد نظرتان انتخاب کنید و برای هر موقعیتی، یک طرح و اندازه ی خاص را برگزینید.

قبل از خرید کمد ، بررسی لولاها ، کشوها و قفل در جالباسی ضروری است . پس در هنگام خرید ، کشوها را بیرون بکشید تا دریابید که کشوها راحت باز و بسته می شوند یا خیر . همچنین نحوه بسته شدن و قفل شدن درهای جالباسی را نیز دقت کنید.

کمد لباس درب ریلی و کمد لباس درب لولایی از انواع کمدهای هستند که می تواند بر اساس سلیقه و بنابر ابعاد و فضای منزل و نحوه ی استفاده انتخاب کنید . اگر اتاقتان کوچک است کمد لباس درب ریلی را که فضای کمتری برای قرار گیری در اتاق خواب نیاز دارد را انتخاب نمایید . نصب و اجرای کمد لباس درب ریلی نیاز به یک متخصص دارد و نصب و اجرا آن جزو تعهدات فروشنده محسوب می شود. درهای کشویی کمد لباس به مراقبت های خاصی هم نیاز دارند؛ زیرا در صورت گیرکردن یک جسم خارجی در فضای ریلی، باز و بسته کردن در کمد به مشکل برمی خورد و باید همیشه حواس تان باشد چیزی لای ریل کمد گیر نکرده باشد. کمد لباس درب لولایی را به سادگی می توان استفاده کرد و در هر قسمتی از منزل قرار داد.

انواع کمد ها

معرفی انواع کمد

این نوع کمد ها معمولا فضای کمتری رااشغال می کند و منساب اتاق هایی با فضای کوچک است.

کمد دیواری های گلاس

این نوع کمد ها در سه مدا درب ریلی و لولایی و آکاردئونی شناخته و مورد استفاده قرار می گیرد.

کمد دیواری ریلی لوکس