اتاقی مخصوص لباس های شما – کلوزت روم
آگوست 22, 2020
کمددیواری

closet

چه کمددیواری برای اتاق شما مناسب است؟ 

امروزه به علت کوچک شدن خانه ها و زیاد شدن وسایل داشتن کمددیواری از واجبات است.کمددیواری قابلیت این رادارد تا همه آنچه ما از وسایل چوبی نیاز داریم را به ما بدهد،فقط کافی است ما به عنوان مصرف کننده بدانیم چه نوع کمدی و با چه ویژگیهایی مناسب فضای منزل ما میباشد.

مادر این مقاله قصدداریم انواع کمددیواری و ویژگی هایشان را به شما معرفی کنیم، پس اگر قصددارید از کمددیواری در منزلتان استفاده کنید،باما همراه باشید.

 کمددیواری آینه ای:معمولا برای بزرگ کردن فضا از این کمددیوار یها استفاده میشود و همچنین این کمد ها زیبایی خاصی به اتاق شما میبخشند.

کمددیواری آینه ای

کمددیواری سراسری:این کمد ها تمام دیوارهای اتاق شما را می پوشاند مناسب مکان های بزرگ و روشن میباشد.

کمددیواری برای فضای کم

کمد دیواری ریلی: درهای این نوع کمددیواری روی ریل افقی کشیده میشوند به دلیل فرم خاص بازو بسته شدن،استفاده آنها برای اتاق های کوچک توصیه نمیشود.

  

کمددیواری کلاسیک:این کمد ها همان هایی هستند که در زمان قدیم ازآنها استفاده می کردند.کاربرد اصلی این کمد هابرای نگهداری رختخواب هاو یاانبار کردن وسایل با اندازه بزرگ است.

کمددیواری اپن:این کمد دیواری در سبک مدرن استفاده میشود و می توان از آن به نوان ویترینی زیبا استفاده کرد البته مرتب بودن همیشگی این نوع کمد راهم در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *