تاریخچه فعالیت صنایع چوبی چوپر

صنایع چوبی چوپر فعالیت خود را از سال 1375 در کارخانه ای واقع در کیلومتر 3 جاده کلات شهر مشهد با تولید سرویس خواب عروس و داماد شامل انواع تخت خواب 2 نفره و یک نفره – میز آرایش و صندلی – گنجه – کمد – درآور – پاتختی - میز تلویزیون و جاکفشی و سرویس مبلمان شامل مبل راحتی و نیمه استیل با تفکر نوین مدیریتی در فضایی بالغ بر 2000 متر مربع آغاز نمود.
و با مرور زمان با جذب نیروهای متخصص و کارآمد و با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات روز اروپا و با استفاده از مواد اولیه درجه یک سعی نموده محصولات خود را در بالاترین سطح و کیفیت ارائه نماید تا جوابگوی نیاز شما مشتریان گرامی و قابل رقابت با محصولات خارجی باشد.
صنایع چوبی چوپر دارنده 2 گواهینامه استاندارد بین المللی : ISO 9001:2008 و Conformiite Europeenne:2015 CE در زمینه تولید سرویس خواب کامل از شرکت TUV-ICD اروپا می باشد.
 


خدماتی که ارائه می شود


کلیه محصولات دارای 3 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. محصولات به صورت آماده در انبار موجود میباشد و سفارش بعد از 24 ساعت کاری توسط کامیون شرکت به همراه کارگر و نصاب جهت حمل و نصب کالا در منزل شما مشتری گرامی بصورت رایگان ارسال میگردد. و پس از اتمام تمام این مراحل از شرکت با مشتری تماس گرفته تا از اجرای کامل کار و رضایت شما مطمئن شویم. صنایع تولیدی چوپر آماده پذیرش نمایندگی معتبر و فعال در شهرستانها می باشد.
صنایع چوپر